WAKACJE z PomPĄ

Wakacje z PomPĄ 2017 wystartowały 26 czerwca. Standardowo trwały dwa tygodnie. Nowością było to, że wycieczki były powtarzane. Miało to na celu, aby więcej dzieci mogło skorzystać z tych samach wyjazdów organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. W lipcowej części zaproponowaliśmy takie wycieczki jak:
26 czerwca – Wycieczka do Multikina na Targówku na film „Smerfy”,
3 lipca – Wycieczka do Multikina na Targówku na film „Auta 3”,
27 czerwca i 4 lipca – Wycieczka do Muzeum Nurkowania. Dzieci miały okazję dowiedzieć się na czym polega nurkowanie, jak wygląda strój nurka, oraz jakie przedmioty są niezbędne, kiedy jest się pod wodą.
28 czerwca i 5 lipca – Wycieczka do Muzeum w Ciechanowie. Dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej „Życie codzienne w średniowiecznym zamku”, a także zwiedzały ciechanowski zamek. Dzięki przewodnikowi mogli dowidzieć się różnych ciekawostek w przystępnej odsłonie.
29 czerwca i 6 lipca – Wycieczka do Siedliska Leluja. Dzieci miały okazję skorzystać z warsztatów serowarskich, ozdobić drewnianą łyżkę. Były także zabawy i konkursy na świeżym powietrzu. Na zakończenie był grill z kiełbaskami.
30 czerwca i 7 lipca – Wycieczka na trampoliny do Hangaru 646. Uczestnicy wycieczki skorzystali z profesjonalnej lekcji W-F.

wakacje-2017-lipiec-w

do pobrania:

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+

Przeczytaj również...