Jak zagrać „Lemon Tree” – naucz się grać na ukulele z Anią! cz. 6

W tym filmie zamierzam Wam pokazać jak można zagrać „Lemon Tree” zespołu Fools Garden na ukulele.
Dobrej zabawy! :)


Dzisiaj nurkujemy w magicznym świecie „The Sound of Music” grając na ukulele „My Favourite Things”. Niektóre akordy mogą być trochę trudniejsze, ale wierzę w Ciebie i z odrobiną praktyki opanujesz je w mig.

Jak zawsze bawcie się dobrze i wesołej zabawy!

Trochę przesadziłam z miniaturką ale nie mogłam się powstrzymać 😉


W tym filmiku pokażę Wam, jak grać kultowe „Supercalifragilifragisticexpialidocious” z filmu „Mary Poppins” na flecie i akordy również na ukulele. To wszystko jest dość proste, więc spróbuj i baw się dobrze!!


Witam wszystkich, do tego filmu przyniosłam moje ukulele, aby pokazać Wam jak się gra „Stuck In The Middle With You” autorstwa Stealers Wheel. Mam nadzieję, że wam się spodoba!
(pierwsza część nauki gry na ukulele na dole tej strony)


Hej, jestem Anna i jestem wolontariuszką w Ośrodku Kultury PomPA i to mój pierwszy film z serii przed nami.

Jestem przekonana, że wiele osób ma trochę więcej czasu, niż zwykle i może niektórzy też mają ukulele leżące gdzieś w kącie, a teraz jest idealny moment, aby nauczyć się czegoś nowego lub wznieść umiejętności na wyższy poziom.
Jak wspominam na filmiku – nie jestem profesjonalistą, wszystko czego dowiedziałem się o graniu na ukulele było z internetu, więc wiem, że nie jest idealne, ale chciałam się podzielić tymi naprawdę łatwymi akordami, bo może pomoże to pomoże w początkach nauki niektórym z was.
Jestem początkująca w nagrywaniu filmów, ale pracuję nad tym :)

Trzymajcie się! Anna

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+

Przeczytaj również...